İlahiyat Fakültesi öğrencileri tarafından okunan birbirinden güzel şiir, türkü ve ilahiler ile kalplerin pasını sildi

Siirt Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi öğrencileri tarafından okunan birbirinden güzel şiir, türkü ve ilahiler ile kalplerin pasını sildi.

İlim ve Medeniyet öğrenci topluluğu tarafından İlahiyat Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleşen programda 3 dilli şehir Siirt’in kültürünü temsil eden 3 dilde de şiir, türkü ve ilahiler okuyan öğrencilerimiz izleyenlerin kalplerine hitap etti.

Programda yer alan öğrencilerimiz; Filiz Gedik, İsra Hâtip, Sena Varlık, Zeynep Taşkın, Gülbahar Aktaş, Kader Budak, Emine Yavuz,  Ronahi Sevinç, Ayşe Silah, Taliha Akkurt,Fırat Erkal, Muhammet Sena Uşen, Musa Aslankan, Kerim Kaya, Yusuf Kırıcı, Kazım Ayten, Hüseyin Hayam ve  İrfan Özatak performanslarıyla beğeni topladı.

Programa Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Cemalettin Erdemci, Prof. Dr. Nihat Şındak, Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tekin Şahin, Genel Sekreterimiz Dr. Öğretim Üyesi Adnan Memduhoğlu, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

– Siirt Üniversitesi : https://siubasin.com/ilahiyat-fakultesi-ogrencileri-tarafindan-okunan-birbirinden-guzel-siir-turku-ve-ilahiler-ile-kalplerin-pasini-sildi/

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s