Üniversitemiz, 2018 Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na (EMITT) katıldı

Siirt’in bilimle köprüsü olan üniversitemiz, 2018 Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’da (EMITT)  il tanıtım standında yer aldı.

Siirt Valiliği himayelerinde Siirt Belediye Başkanlığı tarafından organize edilen ve Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) tarafından finanse edilerek açılan Siirt Standında üniversitemizin yanı sıra Siirt’in birçok zenginliğine yer verildi.

İstanbul’da her yıl 60’ın üzerinde ülkeyi buluşturan dünyanın en büyük 5. turizm fuarında, Üniversitemiz tanıtım standına gelen ziyaretçilerin Siirt Üniversitesi hakkındaki soruları  cevaplandı. Ziyaretçilere çeşitli tanıtım materyalleri hediye edildi.

Tanıtım filmlerinin ve belgesellerin de gösteriminin yapıldığı fuarda, Siirt Belediyesi ‘Halk Dansları Gösteri Sanatlar Topluluğu’nun gösterileri, ziyaretçilerden tam not aldı.

Çok sayıda bürokrat, sanayici, iş adamı ve sanatçıların yanı sıra İstanbul’da yaşayan Siirtlilerin de ziyaret ettiği il tanıtım standında belli aralıklarla yapılan canlı yayınlarla Siirt’in ve üniversitemizin tanıtımı yapıldı.

 

– Siirt Üniversitesi : https://siubasin.com/universitemiz-2018-dogu-akdeniz-uluslararasi-turizm-seyahat-fuarina-emitt-katildi/

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s